Chalupa Cup: Hlavní závod vyhrál Ondřej Hollas

7.10.2014

Účastníci hlavního závodu s panem starostou (Foto Zbyněk Šuma)Účastníci hlavního závodu s panem starostou (Foto Zbyněk Šuma)
Účastníci hlavního závodu s panem starostou (Foto Zbyněk Šuma)

Na jindřichohradeckém rybníku Vajgar proběhl o víkendu 22. ročník veslařské regaty Chalupa Cup. Hlavní závod ve skifu mužů vyhrál za účasti legendy českého veslování Václava Chalupy Ondřej Hollas z VK Slavie Praha (na fotce třetí zleva).

Celé sobotní dopoledne soupeřili žáci a žákyně na trati dlouhé 250 metrů o keramické medaile z dílny manželů Krnínských. Vložené závody nováčků u vesla odstartovaly odpolední hlavní blok. V závodě ve skifu žen O pohár starosty města Jindřichův Hradec zvítězila Lenka Antošová (VK Slavie Praha). Kompletní výsledky naleznete zde.

Český veslařský svaz (ČVS) > Novinky > Chalupa Cup: Hlavní závod vyhrál Ondřej Hollas