Dvojskif Martin Slavík, Jiří Šimánek skončil ve finále pátý

26.7.2015

Martin Slavík, Jiří Šimánek (Foto Jakub Paroulek)Martin Slavík, Jiří Šimánek (Foto Jakub Paroulek)
Martin Slavík, Jiří Šimánek (Foto Jakub Paroulek)

Dvojskif mužů lehkých vah Martin Slavík, Jiří Šimánek obsadil na Mistrovství světa ve veslování do 23 let v Plovdivu páté místo. Oproti loňskému šampionátu si tak o místo polepšil. Ještě v polovině trati, na metě 1000 metrů, byl však ve finále A třetí.

Další české posádky se do finále A neprobojovaly. Ve finále B na skifu žen lehkých vah zvítězila Anna Žabová, a celkově tak obsadila sedmé místo. Na devátém místě skončila párová čtyřka mužů ve složení Michal Zajíček, Ondřej Šams, Václav Valsa, Antonín Mařík, umístila se tak jen o jednu příčku výše než v sobotu párová čtyřka žen.

Kompletní výsledky ze šampionátu naleznete zde.

Český veslařský svaz (ČVS) > Novinky > Dvojskif Martin Slavík, Jiří Šimánek skončil ve finále pátý