Jan Cincibuch ve skifu lehkých vah čtvrtý

25.7.2017

Foto Detlev Seyb

V záverečném dni MS U23 v Plovdivu se představily dvě české lodě. Skifař lehkých vah Jan Cincibuch obsadil v jediné české finálové účasti výborné čtvrté místo. Loňský juniorský mistr světa na párové čtyřce tak potvrdil, že se mu daří zvládat náročný přechod do seniorské kategorie. Statečný výkon předvedla osmiveslice mužů ve složení Jan Zavadil, Jakub Grabmüller, Miloslav Šágr, Ondřej Hollas, Martin Musil, Jan Potůček, Eduard Bezděk, Matěj Mach, korm. Radek Šuma, která dojela ve finále B druhá a obsadila tak celkově osmé místo. O 0,15 sekundy porazila silnou loď Polska a nechala za sebou lodě Ruska a Itálie. Kompletní informační servis MS U23 v Plovdivu naleznete zde. Příští MS U23 2018 bude hostit polská Poznaň.

Český veslařský svaz (ČVS) > Novinky > Jan Cincibuch ve skifu lehkých vah čtvrtý