Michal Plocek třetí ve vytrvalostním závodě SilverSkiff

9.11.2014

Michal Plocek obsadil třetí místo v celkovém hodnoceníMichal Plocek obsadil třetí místo v celkovém hodnocení
Michal Plocek obsadil třetí místo v celkovém hodnocení
Veronika Uhlová skončila druhá mezi dorostenkamiVeronika Uhlová skončila druhá mezi dorostenkami
Veronika Uhlová skončila druhá mezi dorostenkami
Jan Cincibuch, druhý mezi dorostenci (Foto Michal Vabroušek)Jan Cincibuch, druhý mezi dorostenci (Foto Michal Vabroušek)
Jan Cincibuch, druhý mezi dorostenci (Foto Michal Vabroušek)
Soubor:
s2014_general.pdf
Formát:
pdf
Velikost:
331kB

Skifař Michal Plocek skončil ve vytrvalostním závodě na 11 kilometrů SilverSkiff v italském Turíně celkově třetí. Stopky se zastavily v čase 41:28,530 minut. Zvítězil suverénní Chorvat Martin Sinković, letošní mistr světa na dvojskifu, v čase téměř o minutu lepším. Druhý byl Portugalec Pedro Fraga.

V kategorii do 23 let, kterou Michal Plocek vyhrál, zabodovali i další reprezentanti Dukly Praha. Adam Štěrbák skončil pátý a Vojtěch Řimák šestý, ještě před nimi se v celkové klasifikaci umístil junior Jakub Grabmüller. Na druhé příčky se mezi dorosteneckými skifaři probojovali Jan Cincibuch a reprezentatka VK Smíchov Veronika Uhlová.

Výsledkovou listinu s absolutním pořadím naleznete v příloze.

Český veslařský svaz (ČVS) > Novinky > Michal Plocek třetí ve vytrvalostním závodě SilverSkiff