Veslařské aktuality

12.9.2023 Mladí veslaři byli velmi úspěšní na mezinárodní regatě ve Villachu

V tradičním termínu na začátku září se konala v rakouském Villachu mezinárodní regata, které se účastní okolní státy a své síly poměřují mladí reprezentanti. Česká výprava vyrazila v hojném počtu více jak 50 závodníků. A dařilo se! celý článek

11.9.2023 Mistrovství ČR v Beach Sprintu už tuto sobotu 16. 9.

Nezapomeňte se přihlásit, pouze dnes do půlnoci! celý článek

11.9.2023 Čeští veslaři vyveslovali dvě místa na OH v Paříži

Nejúspěšnější posádkou se stal dvojskif lehkých vah, posádka, která dlouhodobě prokazuje vysokou výkonnost. Miroslav Vraštil a Jirka Šimánek míří na své druhé společné olympijské hry, pro Míru to bude už čtvrtá účast.  celý článek

10.9.2023 Čtyři české posádky zasáhnou do bojů poslední den mistrovství světa

V sobotu nám udělali velkou radost Radka Novotníková s Pavlínou Flamíkovou, které vyjaly druhé místo na OH v Paříži a Míra Vraštil s Jirkou Šimánkem, kteří dojeli na skvělém čtvrtém místě. celý článek

9.9.2023 „Lehkáči“ vybojovali na MS čtvrté místo

Miroslav Vraštil s Jiřím Šimánkem dojeli ve finále mistrovství světa na skvělém čtvrtém místě. celý článek

9.9.2023 Radka s Pavlínou vybojovaly pro české barvy druhé místo na OH

Radka Novotníková a Pavlína Flamíková vybojovaly v Bělehradě na mistrovství světa celkové 11. místo a to jim zaručuje účast na OH v Paříži příští rok! celý článek

9.9.2023 V sobotu uvidíme v akci na mistrovství světa čtyři české lodě

Již v 9.37 pojede finále D dvojka bez kormidelníka Lukáš Helešic s Tomášem Šišmou.
V 10.40 nastoupí do finále C párovka mužů.
V 11.10 budou Radka Novotníková s Pavlínou Flamíkovou bojovat o olympiádu ve finále B. Kvalifikace je velmi blízko, holky musí dojet do 5. místa.
Sobotní program pro nás vyvrcholí ve 14.23. Miroslav Vraštil s Jiřím Šimánkem již místo na olympijských hrách v Paříži mají, teď pojedou o medaile! celý článek

7.9.2023 Dvojskif mužů proklouzl do finále C

Ve čtvrtek odpoledne se v Bělehradě představilo ve svých semifinále 5 českých posádek. celý článek

7.9.2023 Miroslav Vraštil pojede na čtvrtou olympiádu

Miroslav Vraštil s Jiřím Šimánkem postoupili ze druhého místa do finále A a zajistili si tak účast na OH v Paříži. celý článek

6.9.2023 Lehký dvojskif je v semifinále

Čtvrtfinále dvojskifů lehkých vah, do kterého nastoupili naši reprezentanti, byl strhující závod a Míra s Jirkou si vedli výborně. Z druhé pozice postoupili do semifinále A/B a budou bojovat o kvalifikaci na OH. Semifinále se jede ve čtvrtek v 10.35. celý článek